Acus One Forstrings Cremona (použité)

Acus One Forstrings Cremona (použité)

19550 Kč

Váš oblíbený produkt, Acus One Forstrings Cremona (použité) od kvalitní značky Acus - toto zboží si můžete nechat doručit po slevě za 19550 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220865
Do obchodu

Popis

Acus

Jakostní Acus One Forstrings Cremona (použité) originální od labelu Acus - toto zboží zakoupíte s výjimečnou slevou za 19550. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Kombo pro akustické nástroje

 Zboží bylo dlouhodobě vystaveno na prodejně. Jeví znatelné známky používání, povrchové škrábance. Bez originálního obalu a příslušenství!

Společnost Acus byla založena před 40 lety v italském městě Recanati. Její majitelé se od samého začátku zaměřovali na akustické zesilovače a komba, která by akustickým nástrojům neubírala nic na jejich přirozeném zvuku a pouze je jasně a čistě zesílila. Všechny jejich produkty jsou navrhovány s maximální pečlivostí a jejich cílem je vždy produkovat čistý, téměř studiový zvuk. Nezanedbatelnou součást samozřejmě tvoří design jejich výrobků, a proto mu firma Acus věnuje enormní péči. Tím perfektně plní svůj cíl akustické i vizuální harmonie.

Tříkanálové kombo CREMONA poskytuje naprosto věrnou a přirozenou reprodukci pro violoncello, housle nebo klasickou kytaru. Díky předzesilovacímu systému TSF a bi-amp reproduktorům nabízí aparát harmonicky vyrovnaný a transparentní zvuk v celém frekvenčním spektru nástroje. Každý z nástrojových vstupů je vybavený Gainem, čtyřpásmovým ekvalizérem, HFS filtrem a Reverbem pro prostorovější zvuk. Kromě tří nástrojových vstupů disponují dva kanály i XLR vstupy. Svůj hudební výraz můžete doplnit připojením doprovodu do Aux vstupu, popřípadě využít sluchátkový výstup a nerušeně cvičit. Pro koncertní využití jsou praktické doplňky jako Direct Out, Monitor Out s ovladačem hlasitosti a filtr regulující zpětnou vazbu.

Prvotřídní technické zpracování a zvuk korunuje nadčasový design dřevěného kabinetu, který lze pro větší akustické pohodlí naklonit a využívat ho podobně jako odposlech.

Všechny produkty od výrobce
Acus One Forstrings Cremona (použité)

Acus One Forstrings Cremona (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce