Acus Phantasma

Acus Phantasma

10490 Kč

V akci je právě teď Acus Phantasma se známou značkou Acus - tento artikl je v tuhle chvíli levně za 7340 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206459
Do obchodu

Popis

Acus

Poctivý výrobek, Acus Phantasma od originálního výrobce Acus - tento artikl musíte mít výhodně za 7340. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Aktivní elektronika pro kytaru

 Aktivní elektronika Acus Phantasma představuje praktické a jednoduché řešení ozvučení akustických či klasických kytar. Balení obsahuje externí předzesilovač (Class A preamp), podkobylkový piezo snímač s vysokou citlivostí a mikrofonní kapsli oba propojené s JFET předzesilovačem, a stereo kabel. Díky dvojímu snímání zvuku a možnostem jeho úprav (včetně nastavení poměru mic/piezo snímání a barvy zvuku HPF a LPF filtry) pomocí Class A externího předzesilovače Phantasma si vždy upravíte charakter zvuku podle potřeb snímaného nástroje, tak aby co nejpřirozeněji odpovídal jeho akustickým vlastnostem.

Tento způsob snímání zvuku je maximálně ohleduplný k nástroji (celková hmotnost instalovaného snímače a mikrofonu odpovídá 30 gramům), navíc eliminuje efekt zpětné vazby. Phantasma preamp též můžete použít u více nástrojů osazených mic/piezo snímáním, jednoduše stačí přepíchnout kabel.

K napájení preampu slouží 9V adaptér (není součástí balení) nebo 9 V baterie.

Všechny produkty od výrobce
Acus Phantasma

Acus Phantasma

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce