ADAM Audio T7V (použité)

ADAM Audio T7V (použité)

4990 Kč

Velmi oblíbený produkt ADAM Audio T7V (použité) co nám dodává ADAM Audio - tento produkt koupíte po zlevnění za 4990 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219552
Do obchodu

Popis

ADAM Audio

Neodoláte: ADAM Audio T7V (použité) značky ADAM Audio - tento artikl nepropásněte za úžasnou cenu 4990. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Aktivní studiový monitor

 Potrhaná krabice důsledkem přepravy, jinak se jedná o nové zboží, které je v pořádku.

Monitory Adam Audio z T Series představují nejdostupnější modely firmy, ve své cenové kategorii však překvapí vyspělým zvukem. Pětipalcový i sedmipalcový model zdědily U-ART Ribbon tweeter s technologií HPS z vlajkových modelů firmy S Series, vyšší frekvence tak mají vynikající rozptyl a dostanou se až na hodnoty 25 kHz.

Zadní bass reflex umožňuje flexibilní umístění i ve velmi malých místnostech a ke kvalitě zvuku přispívá také výkonné DSP, které se stará o ekvalizaci a frekvenční výhybky.

Adam Audio T7V i T5V mají zkosené hrany, které brání odrazům zvuku v akusticky neošetřených místnostech a nechtěným resonancím.

Pokud sháníte spolehlivé referenční monitory do domácího studia nebo do kontrolní místnosti, Adam Audio T Series byste při výběru rozhodně neměli opomenout.

Všechny produkty od výrobce
ADAM Audio T7V (použité)

ADAM Audio T7V (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce