ADJ 15 HEX Bar IP

ADJ 15 HEX Bar IP

14390 Kč

Nabídka pro vás: ADJ 15 HEX Bar IP co odebíráme od výrobce ADJ - tento artikl nakupujte s výjimečnou slevou za 14390 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207328
Do obchodu

Popis

ADJ

Zákazníky doporučované zboží, ADJ 15 HEX Bar IP od kvalitního výrobce ADJ - tento artikl je tady pro vás za hustou cenu 14390. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!.

LED lišta

 ADJ 15 HEX BAR IP je multifunkční lineární wash efekt se stupněm krytí IP65 určený k použití ve vnitřních i vnějších prostorách. Využívá patnáct 12W šestibarevných HEX LED (RGBWA+UV) a nabízí 5 samostatně ovládatelných sekcí se zónovým ovládáním a 25stupňovým úhlem vyzařování. Celokovové černé tělo se stupněm krytí IP65 chrání zařízení před vnějšími vlivy – prachem, pískem, vlhkostí a tekutinami. Zařízení obsahuje magnetický odnímatelný rámeček filtru, který lze použít k přidávání difuzních filtrů a změně úhlu vyzařování.

Na zadním panelu jsou umístěny 5pinové vstupní/výstupní konektory XLR DMX Seetronic a vstupní/výstupní napájecí uzamykatelné konektory Seetronic k řetězení napájení a dat. Obě sady konektorů mají stupeň krytí IP65. Jak konektory DMX tak napájecí konektory jsou osazeny ochrannými pryžovými krytkami. OLED displej spolu s dotykovými tlačítky umožňuje snadnou obsluhu zařízení.

15 HEX BAR IP pracuje bez problikávání, což je skvělé pro film a vysílání, a má režimy ovládání prostřednictvím DMX.

Všechny produkty od výrobce
ADJ 15 HEX Bar IP

ADJ 15 HEX Bar IP

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce