ADJ 3D VISION PLUS

ADJ 3D VISION PLUS

3490 Kč

Unikátní ADJ 3D VISION PLUS od výrobce ADJ - tento hit můžete sehnat po zlevnění za 3790 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207354
Do obchodu

Popis

ADJ

No tak tohle je gól: ADJ 3D VISION PLUS od populárního výrobce ADJ - tento produkt posíláme po slevě za 3790. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

LED efekt

 3D Vision Plus je šestihranný LED panel s ohromujícími 3D vizuálními efekty při použití více kusů současně. Byl navržen pro noční kluby, salonky, bary, zábavní centra, jeviště a cestující baviče. 3D Vision Plus je vybaven digitálním displejem se systémovou nabídkou ovládanou pomocí 4 tlačítek. Při použití adaptéru DMX na RJ45 lze zařízení ovládat prostřednictvím protokolu DMX. Lze ho použít také s rozhraním EZ Kling a ovládat LED pomocí protokolů Artnet a KlingNet. Nabízí také možnost propojení více panelů dohromady prostřednictvím vstupů/výstupů Power Twist a porty RJ45 pro datový přenos. Panely se spojují dohromady jednoduchou rychlospojkou. K dispozici jsou také kotevní lišty pro instalaci zavěšením (závit M10 na zadní straně pro svorky Pro Clamp umožňují snadné upevnění na nosník nebo 2palcovou trubku).

Čelo každého panelu 3D Vision Plus o rozměru 400 × 400 mm pokrývá bílý matný akrylový panel, který rozptyluje světlo z pod ním ukrytých 72 tříbarevných RGB LED. Tím dochází k vytvoření rovnoměrného rozložení světla v každé ze tří sekcí, což dává panelu 3D Vision Plus 180stupňový pozorovací úhel.

Díky modulárnímu designu panelu lze jednotlivé panely používat buď samostatně, nebo spojit více panelů dohromady kteroukoli z šesti stran. To znamená, že velké LED povrchy s 3D efektem lze vytvářet v nekonečném množství tvarů a konfigurací. Lze například použít jednu řadu panelů připevněnou na přední straně nosného pilíře k „okořenění“ scény, zatímco matice panelů dokáže vytvořit působivé pozadí.

Všechny produkty od výrobce
ADJ 3D VISION PLUS

ADJ 3D VISION PLUS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce