ADJ COB Cannon Wash DW ST

ADJ COB Cannon Wash DW ST

8130 Kč

Dnes je tady pro vás ADJ COB Cannon Wash DW ST populárního výrobce ADJ - toto zboží zakoupíte po zlevnění za 8130 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208125
Do obchodu

Popis

ADJ

Produkt osvědčený zákazníky, ADJ COB Cannon Wash DW ST od oblíbené společnosti ADJ - tento hit můžete pořídit za skvělou cenu 8130. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

LED reflektor

 COB CANNON WASH DW ST od společnosti ADJ je kratší verze populárního wash tělesa COB Cannon Wash. Využívá LED diodu s teple bílou barvou, která umožňují umístění vysoce výkonného zdroje do malého prostoru. Výsledkem je vysoký výstupní výkon a žádné stíny. Toto těleso je navrženo pro mobilní využití i pro permanentní instalaci coby wash efektu na jevištích, klubech, v tanečních sálech či kostelech. COB LED zdroj v tělese COB Cannon Wash DW je duální WW/CW (2 v 1). Těleso lze navíc použít k nasvětlování díky nůžkovému třmenu, který lze použít jako nožky a umožňuje tak postavení na zem a použití tělesa k promítání wash efektů na stěny a stropy.

Má 6 režimů DMX kanálů pro flexibilitu programování, vestavěná barevná makra a 5 volitelných stmívacích křivek. Oplývá navíc mnoha funkcemi jako např.: elektronické stmívání 0–100 %, strobo/pulzní efekt, provoz bez problikávání, 3pinový a 5pinový konektor DMX a konektor Power Twist pro řetězení napájení a DMX displej se 4 ovládacími tlačítky. COB Cannon Wash DW ST může běžet v samostatném režimu díky vestavěným programům, fungovat v závislosti na hudbě nebo být ovládán DMX ovladačem.

COB Cannon Wash DW ST je dodáván s černým vnějším krytem a nabízí úhel vyzařování úžasných 80 stupňů. Snadno vyměnitelná čytřicetistupňová a padesátistupňová čočka jsou součástí balení a umožňují rychlou změnu úhlu vyzařování.

Všechny produkty od výrobce
ADJ COB Cannon Wash DW ST

ADJ COB Cannon Wash DW ST

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce