ADJ COB Cannon Wash PEARL ST

ADJ COB Cannon Wash PEARL ST

8610 Kč

Jedinečná nabídka, ADJ COB Cannon Wash PEARL ST od populární značky ADJ - tento artikl doporučujeme za mimořádně nízkou cenu 8610 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208124
Do obchodu

Popis

ADJ

Právě je za dobrou cenu ADJ COB Cannon Wash PEARL ST s pečetí kvality ADJ - tento produkt máte na dosah ruky při časově omezené akci za 8610. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

LED reflektor

 COB CANNON WASH ST Pearl od společnosti ADJ je kratší verze populárního wash tělesa COB Cannon Wash Pearl. Využívá technologii RGBA COB (čip na desce), která umožňují umístění vysoce výkonného LED zdroje do malého prostoru. Výsledkem je vysoký výstupní výkon, hladké míchání barev z LED reflektoru a žádné RGBA stíny. Toto těleso je navrženo pro mobilní využití i pro permanentní instalaci coby wash efektu na jevištích, klubech, v tanečních sálech či kostelech. COB LED zdroj v tělese COB Cannon Wash ST je čtyřbarevný QUAD LED (RGBA 4 v 1). Těleso lze navíc použít k nasvětlování díky nůžkovému třmenu, který lze použít jako nožky a umožňuje tak postavení na zem a použití tělesa k promítání wash efektů na stěny a stropy.

Má 7 režimů DMX kanálů pro flexibilitu programování, vestavěná barevná makra a 5 volitelných stmívacích křivek. Oplývá navíc mnoha funkcemi jako např.: elektronické stmívání 0–100 %, strobo/pulzní efekt, provoz bez problikávání, 3pinový a 5pinový konektor DMX a konektor Power Twist pro řetězení napájení a DMX displej se 4 ovládacími tlačítky. COB Cannon Wash ST Pearl může běžet v samostatném režimu díky vestavěným programům, fungovat v závislosti na hudbě nebo být ovládán DMX ovladačem.

COB Cannon Wash ST Pearl je dodáván s bílým vnějším krytem a nabízí úhel vyzařování úžasných 80 stupňů. Snadno vyměnitelná 40stupňová a 50stupňová čočka jsou součástí balení a umožňují rychlou změnu úhlu vyzařování.

Všechny produkty od výrobce
ADJ COB Cannon Wash PEARL ST

ADJ COB Cannon Wash PEARL ST

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce