ADJ COB Cannon Wash ST

ADJ COB Cannon Wash ST

8690 Kč

Výjimečné zboží, ADJ COB Cannon Wash ST co odebíráme od výrobce ADJ - toto zboží si můžete objednat za jedinečnou cenu 8890 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208126
Do obchodu

Popis

ADJ

Neodoláte: ADJ COB Cannon Wash ST od výrobce ADJ - toto zboží si můžete opatřit při právě probíhající akci za 8890. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

LED reflektor

 COB CANNON WASH ST od společnosti ADJ je kratší verze populárního wash tělesa COB Cannon. Využívá technologii RGBA COB (čip na desce), která umožňují umístění vysoce výkonného LED zdroje do malého prostoru. Výsledkem je vysoký výstupní výkon, hladké míchání barev z LED reflektoru a žádné RGBA stíny. Toto těleso je navrženo pro mobilní využití i pro permanentní instalaci coby wash efektu na jevištích, klubech, v tanečních sálech či kostelech. COB LED zdroj v tělese COB Cannon Wash ST je čtyřbarevný QUAD LED (RGBA 4 v 1). Těleso lze navíc použít k nasvětlování díky nůžkovému třmenu, který lze použít jako nožky a umožňuje tak postavení na zem a použití tělesa k promítání wash efektů na stěny a stropy.

Má 7 režimů DMX kanálů pro flexibilitu programování, vestavěná barevná makra a 5 volitelných stmívacích křivek. Oplývá navíc mnoha funkcemi jako např.: elektronické stmívání 0–100 %, strobo/pulzní efekt, provoz bez problikávání, 3pinový a 5pinový konektor DMX a konektor Power Twist pro řetězení napájení a DMX displej se 4 ovládacími tlačítky. COB Cannon Wash ST může běžet v samostatném režimu díky vestavěným programům, fungovat v závislosti na hudbě nebo být ovládán DMX ovladačem.

COB Cannon Wash ST je dodáván s černým vnějším krytem a nabízí úhel vyzařování úžasných 80 stupňů. Snadno vyměnitelná 40stupňová a 50stupňová čočka jsou součástí balení a umožňují rychlou změnu úhlu vyzařování.

Všechny produkty od výrobce
ADJ COB Cannon Wash ST

ADJ COB Cannon Wash ST

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce