ADJ Encore Burst RGBW IP

ADJ Encore Burst RGBW IP

13190 Kč

Trendy ADJ Encore Burst RGBW IP s trendy značkou ADJ - tento artikl je tady pro vás s unikátní slevou za 13790 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207331
Do obchodu

Popis

ADJ

Nejprodávanější ADJ Encore Burst RGBW IP značky ADJ - toto zboží si můžete nechat poslat v husté akci za 13790. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

LED reflektor

 Encore Burst RGBW IP od ADJ je blinder/strobo/wash efekt s vysokou intenzitou, stupněm krytí IP65 a 150W COB LED (RGBW) zdrojem. Zařízení je chráněno odolným kovovým tělem. Úhel vyzařování u tohoto zařízení je 50 stupňů.

Encore Burst RGBW IP přináší různé volitelné stmívací křivky, efekt stroboskopu, LED displej se systémovou nabídkou a 4 tlačítky, stupeň krytí IP65, 5pinový vstup/výstup DMX a vstup/výstup Seetronic pro řetězení napájení (s ochrannými pryžovými krytkami).

Všechny produkty od výrobce
ADJ Encore Burst RGBW IP

ADJ Encore Burst RGBW IP

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce