ADJ Encore Profile Pro WW

ADJ Encore Profile Pro WW

22930 Kč

Právě je za dobrou cenu ADJ Encore Profile Pro WW od originálního výrobce ADJ - tento artikl musíte mít v bombastické akci za 22930 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: HN211988
Do obchodu

Popis

ADJ

No a tohle chcete: ADJ Encore Profile Pro WW od značky ADJ - tento produkt posíláme za perfektní cenu 22930. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

LED reflektor

 Encore Profile Pro WW od ADJ je DMX kompatibilní 260W LED Profile Spot. Využívá jasné 97CRI LED diody s možností stmívání a široké rozpětí světelného úhlu. Dalšími funkcemi je nastavitelný zoom a ostření, 4 závěrky pro manuální framing a pětipinové DMX konektory. Dále nabízí čtyři provozní režimy (režim stmívače, aktivace zvukem, prolínání a DMX ovládání), samostatný provoz nebo konfigurace Master/Slave. POhodlné nastavení vám potom umožní přehledný LED displej se čtyřtlačítkovým ovládacím panelem. Světelné zařízení je vhodné pro filmové ateliéry a televizní studia, kde potřebujete osvítit detail nebo větší plochu.

Všechny produkty od výrobce
ADJ Encore Profile Pro WW

ADJ Encore Profile Pro WW

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce