ADJ Focus Beam LED

ADJ Focus Beam LED

26740 Kč

Velmi oblíbený produkt ADJ Focus Beam LED od známého výrobce ADJ - toto zboží si můžete zakoupit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 26740 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207329
Do obchodu

Popis

ADJ

Exkluzivní ADJ Focus Beam LED co bereme od značky ADJ - tento produkt dodáváme s extra slevou za 26740. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Inteligentní hlava

 Focus Beam LED je zařízení doplňující ostatní pohyblivé hlavy z řady Focus, které využívá výkonný 80W LED zdroj k vytváření dokonalých 5stupňových paprsků o barevné teplotě 7400 K z vyspělého optického systému. Toto zařízení využívá motorkem hnané ostření, dva efekty prizmatu (otočné 8fasetové kruhové a otočné 6fasetové lineární) a má vestavěný frost filtr pro wash efekty.

K dispozici je řada možností, jak Focus Beam LED ovládat, např.: protokol DMX a RDM, různé stmívací režimy, možnost funkcí jemný pan a jemný tilt a nastavitelný gamma jas a obnovovací frekvence LED. Na zařízení je displej s pěti tlačítky, díky nimž je velice snadné zadat vlastní nastavení.

Focus Beam LED nabízí 13 dichroických barev plus bílou a má 15 pevných gob + volnou pozici a efekt třesoucího se goba.

Na zadním panelu zařízení najdete také USB port, který slouží k aktualizaci firmwaru. Zařízení využívá k řetězení napájení vstupní/výstupní konektory Seetronic a k datovému spojení pak 3pinový DMX vstup/výstup. Je kompaktní a lehké, takže je vhodné pro pevné instalaci i pro dočasné instalace jako mobilní zařízení.

Všechny produkty od výrobce
ADJ Focus Beam LED

ADJ Focus Beam LED

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce