ADJ Focus Spot 4Z Pearl

ADJ Focus Spot 4Z Pearl

25090 Kč

Spokojenost přinášející ADJ Focus Spot 4Z Pearl od top značky ADJ - tento hit pořídíte za hustou cenu 25090 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207330
Do obchodu

Popis

ADJ

Nejprodávanější ADJ Focus Spot 4Z Pearl s proslulou značkou ADJ - tento hit pořídíte s unikátní slevou za 25090. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Inteligentní hlava

 Nový Focus Spot 4Z je špičkový model z řady populárních těles s pohyblivou hlavou Focus od společnosti ADJ Lighting. Focus Spot 4Z využívá vynikající 200W LED zdroj studeně bílé barvy a je vybaven motorkem hnaným ostřením a funkcí zoom (v rozsahu 11 až 22 stupňů). Je navržen pro dočasné živé události i pevné instalace v nočních klubech, na jevištích či v kostelech. Díky kotouči gob s 6 rotujícími/vyměnitelnými goby, 8 jasným barvám + bílé a 2 kotoučům prizmatu (jedno 5fasetové lineární a jedno 6fasetové kruhové) lze zařízení používat na profesionální úrovni.

Focus Spot 4Z je osazen uzamykatelnými vstupními a výstupními konektory Power Twist a také 3pinovými vstupními/výstupními konektory k přenosu signálu DMX z jednoho zařízení na další. K dispozici je také port USB pro aktualizaci firmwaru plus pokročilé možnosti ovládání, jako je: 16bitový jemný pan a tilt, více režimů ovládání prostřednictvím DMX a 6 různých možností stmívání. Focus Spot 4Z nabízí silný světelný výstup v lehkém pouzdře kompaktních rozměrů (výška 45,7 cm a hmotnost 10 kg).

Všechny produkty od výrobce
ADJ Focus Spot 4Z Pearl

ADJ Focus Spot 4Z Pearl

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce