ADJ Focus Spot 5Z

ADJ Focus Spot 5Z

30770 Kč

Kvalitní ADJ Focus Spot 5Z od populární značky ADJ - toto zboží si můžete objednat ve výhodné akci za 30770 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211803
Do obchodu

Popis

ADJ

Kvalitní ADJ Focus Spot 5Z od známé značky ADJ - tento artikl pořizujte za mimořádně nízkou cenu 30770. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Inteligentní hlava

 Focus Spot 5Z je profesionální inteligentní hlava s vysoce výkonným hnacím motorem a funkcí zoomování, což umožňuje variabilní úhel vyzařování 11-22 stupňů. Uvnitř tělesa se nachází 200W LED dioda, jeden rotující skleněný a šest hliníkových GOBO kotoučů, dva kotouče barev, díky nímž mohou uživatelé tvořit unikátní vzory a efekty v řadě sedmi jasných barev. K dispozici jsou dvě 6fasetová prizmata (jedno kulaté a jedno lineární) umožňující tvorbu okouzlujících vícepaprskových efektů, které dokážou vyplnit široké prostory barvou a pohybem.

Zařízení Focus Spot 5Z je všestranné a má vše, co kluby, divadla, kostely, koncertní produkce a profesionální osvětlovači požadují od LED spotů s otočnými hlavami. Hlava nabízí DMX režim, možnost obrácení funkcí Pan/Tilt, 5pinový DMX vstup/výstup, napájecí vstupní/výstupní konektory PowerCon, USB port a DMX nabídku s LCD a 4 tlačítky s možností obrácení zobrazení o 180 stupňů.

Všechny produkty od výrobce
ADJ Focus Spot 5Z

ADJ Focus Spot 5Z

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce