ADJ Focus Spot 6Z

ADJ Focus Spot 6Z

45500 Kč

Hit poslední doby, ADJ Focus Spot 6Z od značky ADJ - toto zboží si můžete koupit po zlevnění za 45500 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211982
Do obchodu

Popis

ADJ

Exkluzivní ADJ Focus Spot 6Z od kvalitní značky ADJ - toto zboží si můžete koupit za skvělou cenu 45500. Vybírejte to nejlepší u nás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Inteligentní hlava

 Nový Focus Spot 6Z je špičkový model z řady populárních těles s pohyblivou hlavou Focus od společnosti ADJ Lighting. Focus Spot 6Z využívá vynikající 300W LED zdroj studeně bílé barvy a je vybaven motorkem hnaným ostřením a funkcí zoom (v rozsahu 9 až 28 stupňů). Je navržen pro dočasné live performance i pevné instalace v nočních klubech, na jevištích či v kostelech. Díky kotouči gob se sedmi rotujícími/vyměnitelnými goby, sedmi jasným barvám + bílé a 2 kotoučům prizmatu (jedno šestifasetové lineární a jedno šestifasetové kruhové) lze zařízení používat na profesionální úrovni.

Focus Spot 6Z je osazen uzamykatelnými vstupními a výstupními konektory Locking Power a také 3 a 5pinovými vstupními/výstupními konektory k přenosu signálu DMX z jednoho zařízení na další. K dispozici je také port USB pro aktualizaci firmwaru plus pokročilé možnosti ovládání, jako je šestnáctibitový jemný pan a tilt, více režimů ovládání prostřednictvím DMX a šesti různých možností stmívání. Focus Spot 6Z nabízí silný světelný výstup v lehkém pouzdře kompaktních rozměrů.

Všechny produkty od výrobce
ADJ Focus Spot 6Z

ADJ Focus Spot 6Z

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce