ADJ Focus Wash 400

ADJ Focus Wash 400

25490 Kč

Unikátní ADJ Focus Wash 400 co nám dodává ADJ - toto zboží si můžete nechat dodat s extra slevou za 25490 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211983
Do obchodu

Popis

ADJ

Neodoláte: ADJ Focus Wash 400 značky ADJ - tento hit můžete pořídit s úžasnou cenovkou 25490. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Inteligentní hlava

 Nový Focus Wash 400 je špičkový model z řady populárních těles s pohyblivou hlavou Focus od společnosti ADJ Lighting. Focus Wash 400 využívá vynikající 400W LED RGBACL zdroj a je vybaven motorkem hnaným ostřením a funkcí zoom (v rozsahu 10 až 46 stupňů). Je navržen pro dočasné live performance i pevné instalace v nočních klubech, na jevištích či v kostelech.

Focus Wash 400 je osazen uzamykatelnými vstupními a výstupními konektory Locking Power a také 3 a 5pinovými vstupními/výstupními konektory k přenosu signálu DMX z jednoho zařízení na další. K dispozici je také port USB pro aktualizaci firmwaru plus pokročilé možnosti ovládání, jako je šestnáctibitový jemný pan a tilt, více režimů ovládání prostřednictvím DMX a šesti různých možností stmívání. Focus Wash 400 nabízí silný světelný výstup v lehkém pouzdře kompaktních rozměrů.

Všechny produkty od výrobce
ADJ Focus Wash 400

ADJ Focus Wash 400

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce