ADJ Hydro Beam X1

ADJ Hydro Beam X1

41250 Kč

Ve slevě je ADJ Hydro Beam X1 se známou značkou ADJ - tento artikl objednávejte v jedinečné akci za 41250 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207322
Do obchodu

Popis

ADJ

Nabídka pro vás: ADJ Hydro Beam X1 s osvědčenou značkou ADJ - toto zboží si můžete objednat extra levně za 41250. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Inteligentní hlava

 Hydro Beam X1 od ADJ je profesionální zařízení s otočnou hlavou využívající 100W výbojku Osram Sirius HRI s životností 6000 hod., která vytváří ostrý 3stupňový paprsek světla. Disponuje stupněm krytí IP65. Díky kompaktním rozměrům lze se zařízením rychle a snadno manipulovat.

Robustní konstrukce a stupeň krytí IP65 činí z Hydro Beam X1 ideální zařízení pro použití ve venkovních i vnitřních prostorách. Odolný kryt chrání zařízení před prachem, pískem, vlhkostí a tekutinami, díky čemuž se hodí do všech situací od prašných pouští Kalifornie po deštivá pole Anglie. Hydro Beam X1 se skvěle hodí na festivaly a venkovní události a obstojí výborně i při instalaci v nekrytých klubech či jiných venkovních zábavních prostorách. Toto průkopnické zařízení nabízí prodlouženou provozní životnost a snížené nároky na údržbu díky utěsněné konstrukci těla.

Hydro Beam X1 je vybaven několika výkonnými funkcemi, jako je například 16fasetové prizma s překrýváním a nezávislý frost filter pro wash efekty. Je osazen 5pinovými vstupními/výstupními konektory DMX a vstupními/výstupními napájecími konektory Power Twist TR1. Pro účely aktualizace softwaru je navíc vybaven portem USB. Veškeré konektory mají s ochrannými pryžovými krytkami stupeň krytí IP65.

Všechny produkty od výrobce
ADJ Hydro Beam X1

ADJ Hydro Beam X1

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce