ADJ Hydro Beam X2

ADJ Hydro Beam X2

76190 Kč

Zákazníky doporučované zboží, ADJ Hydro Beam X2 s jakostní značkou ADJ - toto zboží si můžete zakoupit v neopakovatelné akci za 87760 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207321
Do obchodu

Popis

ADJ

Diskontní ADJ Hydro Beam X2 kvalitní značky ADJ - toto zboží si můžete nechat doručit v jedinečné akci za 87760. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Udělejte si radost..

Inteligentní hlava

 Hydro Beam X2 od ADJ je profesionální zařízení s otočnou hlavou využívající 370W výbojku Osram Sirius HRI LL s dlouhou životností (6000 hod.), která vytváří ostrý 3stupňový paprsek světla. Disponuje stupněm krytí IP65.

Robustní konstrukce a stupeň krytí IP65 činí z Hydro Beam X2 ideální zařízení pro použití ve venkovních i vnitřních prostorách. Odolný kryt chrání zařízení před prachem, pískem, vlhkostí a tekutinami, díky čemuž se hodí do všech situací od prašných pouští Kalifornie po deštivá pole Anglie. Hydro Beam X2 se skvěle hodí na festivaly a venkovní události a obstojí výborně i při instalaci v nekrytých klubech či jiných venkovních zábavních prostorách. Toto průkopnické zařízení nabízí prodlouženou provozní životnost a snížené nároky na údržbu díky utěsněné konstrukci těla.

Hydro Beam X2 nabízí spoustu funkcí, jako je např. lineární motorkem hnané ostření, 8fasetové kulaté prizma s překrýváním, 8fasetové lineární prizma s překrýváním, kovová a skleněná goba, která se otáčejí a jsou vyměnitelná, 3 gobo reduktory a nezávislý frost filtr pro wash efekty.

Je osazen 5pinovými vstupními/výstupními konektory DMX a vstupními/výstupními napájecími konektory Power Twist TR1. Pro účely aktualizace softwaru je navíc vybaven portem USB. Veškeré konektory mají s ochrannými pryžovými krytkami stupeň krytí IP65.

Všechny produkty od výrobce
ADJ Hydro Beam X2

ADJ Hydro Beam X2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce