ADJ Hydro Wash X7 - marine white

ADJ Hydro Wash X7 - marine white

49590 Kč

Radost přinášející ADJ Hydro Wash X7 - marine white od značky ADJ - tento hit můžete získat téměř zdarma za 49590 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211987
Do obchodu

Popis

ADJ

Vynikající ADJ Hydro Wash X7 - marine white od výrobce ADJ - toto zboží si můžete nechat dodat za skvělou cenu 49590. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Inteligentní hlava

 ADJ Hydro Wash Z7, je profesionální pohyblivá hlava s krytím IP65,o výkonu 280 W. Světlo je osazeno LED diodami 7 x 40W Osram RGBW. Kompaktní rozměry nabízí rychlý pohyb, robustní konstrukci a krytí IP65 ideální světlo na tour. Hydro Wash Z7 je navržen pro vnitřní i venkovní použití. Jeho odolné tělo chrání před prachem, pískem, vlhkostí a tekutinami, což je ideální pro použití ve všech situacích od prašných pouští v Kalifornii až po deštivá pole v Anglii. Toto průlomové světlo, které je ideální pro festivaly a outdoorové akce, stejně jako pro instalaci v klubech pod širým nebem a v jiných zábavních prostorách, nabízí prodlouženou provozní životnost a snížené požadavky na údržbu díky utěsnění.

Hydro Wash Z7 má několik vysoce výkonných funkcí, jako je 16bitové stmívání s různými stmívacími křivkami, řízení pixelů, podpora RDM a korekce Gamma. Je vybaven 5kolíkovým konektorem DMX IP65 In / Out a powerCON True 1 In / Out. Nabízí IP65 port USB pro aktualizace softwaru. Všechny přípojky mají gumové ochranné kryty.

Všechny produkty od výrobce
ADJ Hydro Wash X7 - marine white

ADJ Hydro Wash X7 - marine white

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce