ADJ Jolt 300

ADJ Jolt 300

7410 Kč

Velmi žádaný produkt, ADJ Jolt 300 co bereme od značky ADJ - tento artikl musíte mít s VIP slevou pro každého za 7410 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211991
Do obchodu

Popis

ADJ

Velmi žádaný produkt, ADJ Jolt 300 se známou značkou ADJ - tento artikl je tady pro vás s úžasnou cenovkou 7410. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Stroboskop

 ADJ Jolt 300 je inovativní víceúčelový stroboskop. Používá 144mm 1,5 W RGB SMD LED pro barevné strobo a 144,5 W bílé LED SMD umístěné ve středu svítidla pro vytvoření tradičního vzhledu záblesku. Masivní světelný výkon Jolt 300 je speciálně navržen pro velké pódia, noční kluby, živé akce a turné.

Zadní panel má příhodně umístěná spojení se 3-pinovým a 5-pinovým DMX vstupním připojením spolu se vstupem pro příjem energie. Na druhé straně zadního panelu jsou 3-pinové a 5-pinové DMX výstupy a připojení napájení. Toto umožňuje jednotce přijímat a předávat energii a data do jiného příslušenství Jolt 300. K dispozici je také vstup USB, který umožňuje rychlý a pohodlný způsob aktualizace firmwaru.

Jolt 300 nabízí uživatelům snadný způsob navigace vestavěných funkcí z LCD displeje se systémem menu se čtyřmi tlačítky. Displej umožňuje uživatelům měnit režimy stmívání, rychlost stmívání, programy, barevná makra, obnovovací frekvenci LED, nastavení gama a kanálové režimy DMX. Díky držáku lze připevnit na svorku a zavěsit na příhradový nosník.

Všechny produkty od výrobce
ADJ Jolt 300

ADJ Jolt 300

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce