ADJ Par Z Move RGBW

ADJ Par Z Move RGBW

35590 Kč

Jedinečná nabídka, ADJ Par Z Move RGBW s pečetí kvality ADJ - tento hit můžete získat s VIP slevou pro každého za 29990 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207326
Do obchodu

Popis

ADJ

V akci je právě teď ADJ Par Z Move RGBW značky ADJ - tento artikl musíte mít extra levně za 29990. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Udělejte si radost..

Inteligentní hlava

 Par Z Move RGBW je zástupcem příští generace osvětlovacích těles z populární řady COB LED reflektorů PAR Z od ADJ. Využívá vysoce výkonné 300W čtyřbarevné COB RGBW LED v pohyblivé hlavě. Má motorkem hnaný zoom (9–37 stupňů) a stmívání v rozsahu 0–100 %, plus 16bitové jemné stmívání pro jeviště, divadla, kostely, noční kluby, koncertní haly a další produkce.

K dispozici je řada profesionálních funkcí, jako např.: ovládání prostřednictvím DMX RDM, funkce pan (vodorovný náklon) a jemný pan, tilt (svislý náklon) a jemný tilt nebo barevný displej s 4 tlačítky pro snadný přístup ke všem vestavěným funkcím. Uzamykatelný napájecí vstup/výstup Seetronic umožňuje řetězení napájení a 3pinové a 5pinové vstupy/výstupy XLR DMX dávají návrhářům osvětlení ty nejlepší možnosti propojování na trhu. Vestavěný port USB pak lze v případě potřeby využít k snadné aktualizaci softwaru.

Všechny produkty od výrobce
ADJ Par Z Move RGBW

ADJ Par Z Move RGBW

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce