ADJ Par Z Move

ADJ Par Z Move

25490 Kč

Tradiční bestseller, ADJ Par Z Move od známého výrobce ADJ - tento artikl objednávejte za hustou cenu 25490 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207327
Do obchodu

Popis

ADJ

Prestižní ADJ Par Z Move od populární značky ADJ - toto zboží si můžete objednat s úžasnou cenovkou 25490. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Inteligentní hlava

 Par Z Move je zástupcem příští generace osvětlovacích těles z populární řady COB LED reflektorů Z100 od ADJ. Využívá vysoce výkonné 200W teple bílé COB LED v pohyblivé hlavě. Nabízí motorkem hnaný zoom (9–43 stupňů), snadnou instalaci slotu filtru zabudovaného do hlavy, do nějž lze přidávat barevné gelové nebo difuzní filtry, stmívání 0–100 % plus jemné 16bitové stmívání pro použití v divadlech, kostelech, nočních klubech, koncertních sálech i při dalších produkcích.

K dispozici je řada profesionálních funkcí, jako např.: ovládání prostřednictvím DMX RDM, funkce pan (vodorovný náklon) a jemný pan, tilt (svislý náklon) a jemný tilt nebo barevný displej s 4 tlačítky pro snadný přístup ke všem vestavěným funkcím. Uzamykatelný vstup/výstup Power Twist umožňuje řetězení napájení a 3pinové a 5pinové vstupy/výstupy DMX dávají návrhářům osvětlení ty nejlepší možnosti propojování na trhu. Vestavěný port USB pak lze v případě potřeby využít k snadné aktualizaci softwaru.

Všechny produkty od výrobce
ADJ Par Z Move

ADJ Par Z Move

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce