ADJ Saber Bar 6

ADJ Saber Bar 6

15590 Kč

Není proč váhat, ADJ Saber Bar 6 značky ADJ - toto zboží si můžete objednat v husté akci za 15590 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207339
Do obchodu

Popis

ADJ

Diskontní ADJ Saber Bar 6 od společnosti ADJ - tento hit můžete sehnat v úžasné akci za 15590. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

LED lišta

 Saber Bar 6 je bodový osvětlovací systém typu pinspot s šesti hlavami namontovanými na 1metrové lineární základně s vestavěnými napájecími a DMX konektory. Každý pinspot je podobný zařízení Saber Spot WW s 15W LED teple bílé barvy (3100 K) a čočkou ACL, která vytváří 4stupňový světelný paprsek ostrý jako břitva. U každého tělesa lze samostatně manuálně ovládat osy X/Y a přesně tak nastavit úhly paprsků. K dispozici jsou dva odolné nastavitelné držáky, které slouží k montáži zařízení na strop či nosnou konstrukci.

Na zadním panelu najdete displej s tlačítky pro ovládání funkcí, 3pinové a 5pinoví vstupní/výstupní konektory DMX pro datové spojení a uzamykatelné vstupní/výstupní napájecí konektory pro řetězení napájení. Lze vybírat z více režimů DMX kanálů a k dispozici jsou také vestavěné programy a 6 režimů stmívací křivky. Saber Bar 6 se skvěle hodí na jeviště, k instalaci, k bodovému nasvětlování stolů i jako osvětlení v obchodech.

Všechny produkty od výrobce
ADJ Saber Bar 6

ADJ Saber Bar 6

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce