ADJ Vizi Beam 12RX

ADJ Vizi Beam 12RX

29990 Kč

Ve slevě je ADJ Vizi Beam 12RX s proslulou značkou ADJ - tento artikl nepropásněte téměř zdarma za 29990 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211990
Do obchodu

Popis

ADJ

Trhem osvědčený produkt, ADJ Vizi Beam 12RX co odebíráme od výrobce ADJ - tento artikl je v tento okamžik za skvělou cenu 29990. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Inteligentní hlava

 Vizi Beam 12RX od společnosti ADJ je osvětlovací těleso s pohyblivou hlavou využívající revoluční technologii výbojky Philips Platinum 12R (8000 °K, 6000 hod.). Platinum 12R má světelný výstup o výkonu 260W, nabízí čtrnáct jasných barev, šestnáct zafixovaných GOBO kotoučů, dvě rotující prismy a frost filtr pro Wash efekt. Nabízí také precizní, rovnoměrný spot a ještě jasnější a sytější barvy. Vizi Beam 12RX je mnohem rychlejší než předchozí typy otočných hlav od ADJ, protože je mnohem lehčí a kompaktnější než ostatní otočné hlavy ve stejné třídě. Extrémně úzký dvoustupňový paprsek tělesa s vysokým světelným výkonem jej činí skvělým zařízením pro použití všude tam, kde je zapotřebí úzkého paprsku. Přední panel vám nabídne přehledný displej se čtyřtlačítkovým ovládacím panelem. Na zadním panelu potom naleznete 3-pinový a 5-pinový DMX nebo napájecí PowerCon konektory. Zařízení je možné umístit na zem nebo zavěsit na světelnou rampu či podstavec.

Všechny produkty od výrobce
ADJ Vizi Beam 12RX

ADJ Vizi Beam 12RX

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce