ADJ Vizi CMY 300

ADJ Vizi CMY 300

78890 Kč

Nabídka pro vás: ADJ Vizi CMY 300 od předního výrobce ADJ - tento produkt obchodujeme za téměř velkoobchodní cenu 77090 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207337
Do obchodu

Popis

ADJ

Nejprodávanější ADJ Vizi CMY 300 od producenta ADJ - tento hit můžete získat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 77090. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Inteligentní hlava

 Vizi CMY 300 představuje novou generaci hybridních LED zařízení s pohyblivou hlavou od ADJ. Využívá speciálně navržený 300W LED zdroj, který nabízí masivní světelný výstup pro většinu velkých míst a příležitostí. Jedná se o vynikající hybridní užitkové těleso, které lze použít jako světelný kužel, pro bodové nasvícení nebo jako wash efekt s velkým rozsahem funkce zoom 8 až 46 stupňů. Díky tomu tvůrci osvětlení získávají maximum efektů v jednom zařízení bez nutnosti zaplňovat nosnou konstrukci instalací více osvětlovacích těles. Navíc snižuje počet zařízení, které je nutné naskládat do dodávky při cestování za přípravou událostí. A co víc, má menší rozměry než většina ostatních pohyblivých hlav ve své třídě. Vizi CMY 300 nabízí míchání barev CMY (azurová, purpurová, žlutá), takže uživatel může míchat vlastní barvy a vytvářet jedinečné světelné show.

Vizi CMY 300 má motorkem hnané ostření, motorkem hnaný zoom, dvě rotující prizmata (jedno 6fasetové lineární a jedno 3fasetové kotoučové), 2 gobo kotouče (1 pevný kovový a 1rozující/vyměnitelný). Na předním panelu zařízení najdete barevný displej s funkcemi a na zadním panelu jsou umístěny napájecí vstupy/výstupy Power Twist a 3pinové a 5pinové konektory DMX. Pod kryty pak Vizi CMY 300 skrývá modulární design, díky němuž je servis a výměna gob snadnější než kdy dřív.

Všechny produkty od výrobce
ADJ Vizi CMY 300

ADJ Vizi CMY 300

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce