ADJ WiFly EXR QA5 IP

ADJ WiFly EXR QA5 IP

11690 Kč

Vaše oblíbené zboží, ADJ WiFly EXR QA5 IP od oblíbené společnosti ADJ - tento artikl nakupujte za jedinečnou cenu 11590 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208122
Do obchodu

Popis

ADJ

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází ADJ WiFly EXR QA5 IP od ADJ - tento artikl doporučujeme v akci za 11590. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

LED reflektor

 WiFLY EXR QA5 IP od společnosti ADJ je kompaktní wash těleso se stupněm krytí IP65 (venkovní použití) a transceiverem WiFLY s vestavěným DMX. Nabízí výkon pěti 5W RGBA Quad LED diod (červená, zelená, modrá a jantarová) a vytváří pestrobarevný a jemný mix barev pro promítání wash efektu na stěny či jeviště. WiFLY Transceiver společnosti ADJ dokáže s WiFLY EXR QA5 IP komunikovat na vzdálenost až 760m (přímá viditelnost).

Zařízení využívá LED diody s jmenovitou životností 50 000 hodin a s maximálním příkonem 50W. DMX adresování lze upravit také pomocí LED displeje se čtyřmi tlačítky nebo ovládat pomocí DMX ovladače prostřednictvím DMX kabelu nebo samostatného WiFLY Transceiveru ADJ.

Všechny produkty od výrobce
ADJ WiFly EXR QA5 IP

ADJ WiFly EXR QA5 IP

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce