Aguilar AG 4J-60

Aguilar AG 4J-60

5240 Kč

Nabídka pro vás: Aguilar AG 4J-60 se známou značkou Aguilar - tento artikl nepropásněte za mimořádně nízkou cenu 5170 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN171070
Do obchodu

Popis

Aguilar

Tohle si zamilujete: Aguilar AG 4J-60 co odebíráme od výrobce Aguilar - toto zboží si můžete nechat doručit levně za 5170. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Set snímačů pro elektrickou baskytaru

 Snímače AG 4J-60 jsou konstruovány přesně podle single-coil snímačů užívaných v 60. letech na baskytarách Jazz Bass značky Fender. Tento set využívá veškerých dobových částí včetně vinutí Heavy Formvar a magnetů Alnico V. Snímače produkují hřejivý, otevřený tón a skvěle reagují na dynamiku a každý detail hry. Aguilar navíc vyvinul vlastní systém vinutí, který zajišťuje, že zvuk všech strun je stejně konzistentní a plný. Snímače jsou zvlášť kalibrovány jak pro pozici u krku, tak i u kobylky a skvělé doplní zvuk jakékoliv baskytary ve stylu Jazz Bass.

Všechny produkty od výrobce
Aguilar AG 4J-60

Aguilar AG 4J-60

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce