Aguilar AG 5M

Aguilar AG 5M

3690 Kč

No tak tohle je gól: Aguilar AG 5M od populární značky Aguilar - tento hit pořídíte za perfektní cenu 3870 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN171078
Do obchodu

Popis

Aguilar

Spokojenost přinášející Aguilar AG 5M od populárního výrobce Aguilar - tento artikl se na vás těší v úžasné akci za 3870. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Snímač pro elektrickou baskytaru

 AG 5M nabízí tón klasických baskytar Stingray, který je obohacený o charakteristické vlastnosti snímačů Aguilar jako jsou bohaté harmonické frekvence a dokonale vyvážený poměr mezi jednotlivými strunami a tóny ve všech polohách. Paralelní vinutí dále přináší jiskřivé výšky, zřetelné středy a průrazné spodky. AG 5M je skvělou náhradou za snímače na baskytarách typu Music Man s roztečí strun 18 až 19 mm.

Všechny produkty od výrobce
Aguilar AG 5M

Aguilar AG 5M

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce