Aguilar AG 5PJ-HC

Aguilar AG 5PJ-HC

7700 Kč

Poctivý výrobek, Aguilar AG 5PJ-HC s proslulou značkou Aguilar - tento hit snadno najdete v úžasné akci za 7510 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN171079
Do obchodu

Popis

Aguilar

Vaše možnosti obohacující Aguilar AG 5PJ-HC s osvědčenou značkou Aguilar - tento produkt dodáváme za skvělou cenu 7510. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Set snímačů pro elektrickou baskytaru

 AG 5PJ-HC jsou ideálně vyvážené bezšumové snímače, které poskytují širokou paletu tónů. Tradiční single coil snímače mají tendenci bzučet ve chvíli, kdy mají krční a kobylkový snímač rozdílnou hlasitost. U jiných značek, které se s tímto problémem chtěly nějak vyrovnat, jsou zřejmé vedlejší dopady jako ořezané spodky, nepříjemné středy a úbytek dynamiky. Aguilar tyto nevýhody eliminoval tak, že cívku single snímače rozpůlil na dvě samostatné (split-coil). Ať už tedy budete používat každý snímač z tohoto setu samostatně nebo v kombinaci, vždy si můžete být jistí, že získáte čistý zvuk zbavený typického brumu starších singlů. Snímače jsou zvlášť kalibrovány jak pro pozici u krku, tak i u kobylky a dodají jakékoliv baskytaře bezkonkurenční zvuk značky Aguilar.

Všechny produkty od výrobce
Aguilar AG 5PJ-HC

Aguilar AG 5PJ-HC

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce