Aguilar AG DCB-G3

Aguilar AG DCB-G3

7150 Kč

Prvotřídní Aguilar AG DCB-G3 od producenta Aguilar - toto zboží si můžete nechat doručit s neuvěřitelnou slevou za 6990 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN171081
Do obchodu

Popis

Aguilar

Vaše oblíbené zboží, Aguilar AG DCB-G3 od populárního výrobce Aguilar - tento artikl objednávejte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 6990. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Set snímačů pro elektrickou baskytaru

 Soapbar snímače DCB využívají dvojité keramické magnety, které poskytují široké zvukové možnosti, přesnou dynamiku a bohaté harmonické frekvence. Stejnoměrné rozložení magnetického pole umožňuje každé notě dosáhnout rovnoměrné dynamické odezvy a většího harmonického obsahu. Tyto výhody oceníte především při hře komplexnějších aranží a akordické hře. AG DCB-G3 jsou skvělou náhradou za snímače EMG 35.

Všechny produkty od výrobce
Aguilar AG DCB-G3

Aguilar AG DCB-G3

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce