Aguilar DCB-D2

Aguilar DCB-D2

8060 Kč

V akci je pouze tady Aguilar DCB-D2 co odebíráme od výrobce Aguilar - tento hit naleznete za skvělou cenu 8060 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212420
Do obchodu

Popis

Aguilar

Trendy Aguilar DCB-D2 pocházející od značky Aguilar - tento artikl pořizujte v úžasné akci za 8060. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Set snímačů pro elektrickou baskytaru

 Snímače DCB® využívají duální keramické magnety, které poskytují dynamický a citlivý attack, který je vhodný do všech herních stylů. Tyto snímače vytváří rozvinuté harmonické tóny a zpívající sustain v těle a průběhu tónů.

Rovnoměrné magnetické pole umožňuje každé notě dosáhnout rovnoměrné dynamické odezvy a většího harmonického obsahu – během pohybu struny se tak neztratí žádná zvuková informace. Naše vlastní konstrukce výhody těchto magnetů posouvají na ještě vyšší úroveň, která dostane tu nejvyšší zvukovou kvalitu z každého nástroje.

Snímače DCB® zní skvěle jak v pasivních nástrojích, tak ve spojení s aktivní elektronikou

AG DCB-D2 32 mm x 108 mm, 5 strunný, náhrada za Bartolini® P2.

Všechny produkty od výrobce
Aguilar DCB-D2

Aguilar DCB-D2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce