Alpine MusicSafe

Alpine MusicSafe

550 Kč

Velmi žádaný produkt, Alpine MusicSafe od společnosti Alpine - tento artikl nakupujte v neopakovatelné akci za 550 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: HN213178
Do obchodu

Popis

Alpine

Vaše možnosti obohacující Alpine MusicSafe originální od labelu Alpine - tento produkt obchodujeme za úžasnou cenu 550. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Špunty do uší

 Špunty Alpine MusicSafe chrání sluch před nadměrnou hlasitostí hudby. Dva speciální akustické filtry vám poskytnou plnohodnotný zážitek za každé situace. S MusicSafe si chráníte sluch, přesto si můžete zkoušky, vystoupení a koncerty plně vychutnat.

Alpine MusicSafe jsou vybaveny dvojicí sad výměnných hudebních filtrů s vynikající zvukovou charakteristikou a dvěmi úrovněmi útlumu (19 a 22 dB). Tyto speciální hudební filtry zaručují optimální ochranu sluchu při zachování čistoty zvuku a umožňují perfektní požitek z hudby. Na rozdíl od levných pěnových špuntů do uší, které se po zavedení do zvukovodu začnou rozpínat na původní rozměr a za chvíli vás z nich bolí uši (a někdy i hlava), chrániče sluchu Alpine v uších netlačí, a to díky speciálnímu materiálu, který vlivem tělesného tepla v uších rychle změkne a přizpůsobí se zvukovodu. Alpine MusicSafe Pro jsou velmi nenápadné a jejich krátká stopka netrčí z uší, zcela jistě oceníte také otevřený systém, se kterým nebudete mít nepříjemný pocit izolace od okolí.

Součástí balení je dvojice špuntů, dva výměnné filtry a luxusní pouzdro.

Všechny produkty od výrobce
Alpine MusicSafe

Alpine MusicSafe

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce