Ampeg 1997 SVT-4 PRO made in USA + rack

Ampeg 1997 SVT-4 PRO made in USA + rack

26990 Kč

Spokojenost přinášející Ampeg 1997 SVT-4 PRO made in USA + rack s osvědčenou značkou Ampeg - tento hit získáte za skvělou cenu 26990 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN211785
Do obchodu

Popis

Ampeg

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Ampeg 1997 SVT-4 PRO made in USA + rack od známé značky Ampeg - toto zboží zakoupíte s úžasnou cenovkou 26990. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Baskytarový hybridní zesilovač

 Jedním ze snů každého basisity je bezpochyby zapojit svůj nástroj do velkého hřmotného aparátu, který bude mít dostatek síly, a který pro něj nebude představovat žádný limit. Na pódiích velkých světových festivalů i na koncertě vaší oblíbené kapely uvidíte velice často černou "lednici" 8x10" od Ampegu a na ní některý ze zesilovačů řady SVT.

Model SVT 4 PRO je navržený pro toho, kdo požaduje klasický SVT zvuk, využije rozšířené možnosti nastavení (a několik moderních vychytávek) a ocení, že jde zasunout do racku. A právě v racku se nabízí i tento exemplář z roku 1997 (vyrobený ještě v původní produkci v USA) doplněný rackovou ladičkou Korg. Je to ódiové řešení se vším všudy a ladička s obrovsky širokým displejem navíc celé aparatuře přidá na atraktivnosti.

Zesilovač nabídne až 1600 Wattů do 4 ohmů v módu Bridge. Uvnitř aparátu jsou tedy 2 Power sekce, ty jsou samostatně schopné pracovat i v zatížení 2 Ohmy. V preampu jsou 3 elektronky 12AX7, oba koncové stupně jsou mosfetové.

K dispozici je mnoho možností zapojení, použít můžete třeba Bi-Amp mód, kdy pošlete jednou cestou nižší a druhou vyšší frekvence do příslušných reproduktorů. Rozšířené je i zapojení efektové smyčky s možností posílat linkou čistý nebo efektovaný signál, případně použít smyčku ve stereu. Netřeba popisovat široké možnosti ekvalizérů (grafický 9-pásmový lze deaktivovat), tradičně nechybí Mute nebo -15dB pad pro altivní baskytary.

Tento americký Ampeg SVT4 PRO je společně s ladičkou Korg Pitchblack PRO zabudován ve 4U racku. Vše je plně funkční, zesilovač byl zkontrolován v naší servisní dílně. Kosmetický stav odpovídá stáří, celkový stav je vzhledem ke dvoum dekádám, které má aparát za sebou, perfektní.

Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Ampeg 1997 SVT-4 PRO made in USA + rack

Ampeg 1997 SVT-4 PRO made in USA + rack

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce