Angel Tuned Percussion AX27K

Angel Tuned Percussion AX27K

1540 Kč

Příjemné pocity navazující Angel Tuned Percussion AX27K co bereme od značky Angel Tuned Percussion - tento artikl objednávejte v jedinečné akci za 1540 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
SKU: HN206487
Do obchodu

Popis

Angel Tuned Percussion

V akci je pouze tady Angel Tuned Percussion AX27K od předního výrobce Angel Tuned Percussion - tento produkt prodáváme extra výhodně za 1540. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte..

Zvonkohra

 Zvonkohra s 27 tóny vhodná pro nejmenší a začínající muzikanty. Zvonkohra obsahuje dvě řady tónů, takže kromě celých můžete používat i zvýšené a zmenšené tóny jako na klavíru. Nástroj dále nabízí jasný, dynamický a barevný zvuk, který se neztratí ani v mnohačetném dětském sboru. Součástí balení jsou dva páry plastových paliček a plastový kufřík pro snadný transport.

Všechny produkty od výrobce
Angel Tuned Percussion AX27K

Angel Tuned Percussion AX27K

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce