Antares Audio Technologies Articulator

Antares Audio Technologies Articulator

1790 Kč

Radost přinášející Antares Audio Technologies Articulator od populárního výrobce Antares Audio Technologies - toto zboží si můžete opatřit s neuvěřitelnou slevou za 1790 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
SKU: HN219418
Do obchodu

Popis

Antares Audio Technologies

Jasný hit, Antares Audio Technologies Articulator oblíbené značky Antares Audio Technologies - tento hit můžete získat za skvělou cenu 1790. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Software

 Plug-in Articulator vám umožní napodobit zvuk klasického talk boxu a vytvořit tak efekt „mluvící kytary,“ „zpívajícího syntetizátoru“ a mnoha dalších zajímavých zvuků. Tyto efekty proslavili zejména umělci jako Peter Frampton, Zapp a Bon Jovi.

Má v sobě zabudovaný ekvalizér, modulaci amplitudy, která vám umožní nastavit přený poměr efektu ve stopě, a formantickou modulační sekci, která využívá firemní technologie tvarování lidského hlasového ústrojí.

Všechny produkty od výrobce
Antares Audio Technologies Articulator

Antares Audio Technologies Articulator

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce