Antares Audio Technologies Auto-Tune Access

Antares Audio Technologies Auto-Tune Access

2490 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Antares Audio Technologies Auto-Tune Access od známé značky Antares Audio Technologies - toto zboží si můžete koupit extra výhodně za 2490 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
SKU: HN219421
Do obchodu

Popis

Antares Audio Technologies

Velmi žádaný produkt, Antares Audio Technologies Auto-Tune Access od top výrobce Antares Audio Technologies - tento produkt máte za pár kliknutí při právě probíhající akci za 2490. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Software

 Auto-Tune Access je nejjednodušší a nejdostupnější verze tohoto programu – ideální pro uživatele, kteří s legendárním softwarem Auto-Tune teprve začínají. Rozhraní je velice intuitivní a jednoduché, takže práce s programem je velice pohodlná. Výhodou je také nízká zátěž procesoru, díky čemu je možné program používat i v pokročilejších a rozsáhlejších projektech.

Díky nastavením rychlosti přeladění a funkce Humanize můžete najít ideální nastavení pro každou příležitost, ať už chcete jenom jemné a přirozené korekce, nebo extrémní Auto-Tune efekt.

Low latency processing vám umožní používat Auto-Tune v reálném čase, takže ho lze využít také na pódiu nebo ve studiu bez rozptylujícího opoždění.

Práci s programem ještě více usnadňuje kompatibilita s pluginem Auto-Key, který slouží k automatickému rozpoznávání tóniny, stupnic, frekvence ladění a použitých tónů. Tyto informace můžete pomocí jednoho kliknutí poslat do Auto-Tune, což vám ušetří mnoho času a práce.

Software je možné dodatečně upgradovat i na jiné verze.

Všechny produkty od výrobce
Antares Audio Technologies Auto-Tune Access

Antares Audio Technologies Auto-Tune Access

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce