Antares Audio Technologies Auto-Tune Artist

Antares Audio Technologies Auto-Tune Artist

7590 Kč

Unikátní Antares Audio Technologies Auto-Tune Artist od top výrobce Antares Audio Technologies - tento produkt posíláme za téměř velkoobchodní cenu 7590 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
SKU: HN219422
Do obchodu

Popis

Antares Audio Technologies

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Antares Audio Technologies Auto-Tune Artist co odebíráme od výrobce Antares Audio Technologies - tento produkt doručujeme s úžasnou cenovkou 7590. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Software

 Software Auto-Tune ve verzi Artist (předtím také známé jako verze Live) je speciálně navržen tak, aby uspokojil potřeby profesionálních hudebníků a producentů, zejména na živých vystoupeních.

Program umožňuje korekce výšky tónu v reálném čase, stejně jako ve verzi Pro, avšak je vybaven ještě rychlejší odezvou, takže je ideální volbou do studia nebo na pódium. Tato verze je také nabita mnoha novými možnostmi a funkcemi. Uživatelské rozhraní bylo změněno tak, aby poskytlo co nejintuitivnější ovládání a optimální workflow. Je možné přepínat mezi základním a pokročilým módem, takže potřebné nástroje máte vždy po ruce.

Novinkou je také například Flex-Tune mód, který poskytuje přirozenější a transparentnější korekce výšky tónů. Classic mode vám poskytne standardní zvuk, na jaký jste zvyklý z Auto-Tune 5 a Transpose je zase schopen měnit výšku tónů v reálném čase.

Práci s programem ještě více usnadňuje kompatibilita s pluginem Auto-Key, který slouží k automatickému rozpoznávání tóniny, stupnic, frekvence ladění a použitých tónů. Tyto informace můžete pomocí jednoho kliknutí poslat do Auto-Tune, což vám ušetří mnoho času a práce.

Tato verze v sobě navíc obsahuje také funkci Humanize, která zachovává jemné detaily ve výšce delších tónů, dále pak automatickou formantní korekci, možnost designu svého vlastního zvuku pomocí modelování lidského hlasového traktu, MIDI kontrolu v reálném čase a pokročilé ovládání vibrata.

Software je možné dodatečně upgradovat i na jiné verze.

Všechny produkty od výrobce
Antares Audio Technologies Auto-Tune Artist

Antares Audio Technologies Auto-Tune Artist

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce