Antares Audio Technologies Auto-Tune EFX +

Antares Audio Technologies Auto-Tune EFX +

4890 Kč

Příjemné pocity navazující Antares Audio Technologies Auto-Tune EFX + od oblíbené společnosti Antares Audio Technologies - tento hit získáte za jedinečnou cenu 4890 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
SKU: HN219423
Do obchodu

Popis

Antares Audio Technologies

Hit poslední doby, Antares Audio Technologies Auto-Tune EFX + co nám vyrábí Antares Audio Technologies - tento artikl je v tuhle chvíli v úžasné akci za 4890. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám příjemné nakupování..

Software

 Auto-Tune EFX+ je nový komplexní nástroj pro zpracovávání vokálů. Kombinuje v sobě tradiční funkce programu Auto-Tune, multiefektový procesor Auto-EFX a nástroj Auto-Motion.

Obsahuje také profesionální Auto-Tune korekci výšky tónu s minimálním opožděním, takže je možné ho používat v reálném čase – například ve studiu nebo na pódiu.

Plně nastavitelná rychlost přeladění a funkce Humanize vám umožní do detailů nastavit požadovaný zvukový charakter vašich nahrávek – ať už chcete jenom jemné a přirozené korekce, nebo extrémní Auto-Tune efekt.

Práci s programem ještě více usnadňuje kompatibilita s pluginem Auto-Key, který slouží k automatickému rozpoznávání tóniny, stupnic, frekvence ladění a použitých tónů. Tyto informace můžete pomocí jednoho kliknutí poslat do Auto-Tune, což vám ušetří mnoho času a práce.

Software je možné dodatečně upgradovat i na jiné verze.

Všechny produkty od výrobce
Antares Audio Technologies Auto-Tune EFX +

Antares Audio Technologies Auto-Tune EFX +

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce