Antares Audio Technologies Auto-Tune Pro

Antares Audio Technologies Auto-Tune Pro

9890 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Antares Audio Technologies Auto-Tune Pro od společnosti Antares Audio Technologies - tento produkt objednáte za úžasnou cenu 9890 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost.

Kategorie: 
SKU: HN219424
Do obchodu

Popis

Antares Audio Technologies

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Antares Audio Technologies Auto-Tune Pro od Antares Audio Technologies - tento artikl doporučujeme v jedinečné akci za 9890. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte..

Software

 Profesionální sada Auto-Tune Pro obsahuje nejvyšší verzi nejpokročilejšího a nejoblíbenějšího softwaru pro úpravu výšky tónů na trhu. Obsahuje například Auto mód pro korekce a efekty v reálném čase, Graph mód pro detailní nastavení výšky a časování tónů a Auto-Key plug-in, který dokáže automaticky rozpoznat tóninu a stupnice v nahrávce.

Novinkou je také například Flex-Tune mód, který poskytuje přirozenější a transparentnější korekce výšky tónů. Classic mode vám poskytne standardní zvuk, na jaký jste zvyklí z Auto-Tune 5 a Transpose je zase schopen měnit výšku tónů v reálném čase.

Tato verze je také nabita mnoha novými možnostmi a funkcemi. Uživatelské rozhraní bylo změněno tak, aby poskytlo co nejintuitivnější ovládání a optimální workflow. Je možné přepínat mezi základním a pokročilým módem, takže potřebné nástroje máte vždy po ruce. Navíc obsahuje také funkci Humanize, která zachovává jemné detaily ve výšce delších tónů, dále pak automatickou formantní korekci, možnost designu svého vlastního zvuku pomocí modelování lidského hlasového traktu, MIDI kontrolu v reálném čase a pokročilé ovládání vibrata.

Korekce výšky tónů probíhají s minimálním opožděním, takže je možné software používat v reálném čase – například ve studiu nebo na pódiu.

Práci s programem ještě více usnadňuje přiložený plugin Auto-Key, který slouží k automatickému rozpoznávání tóniny, stupnic, frekvence ladění a použitých tónů. Tyto informace můžete pomocí jednoho kliknutí poslat do Auto-Tune, což vám ušetří mnoho času a práce.

Všechny produkty od výrobce
Antares Audio Technologies Auto-Tune Pro

Antares Audio Technologies Auto-Tune Pro

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce