Antares Audio Technologies Auto-Tune Vocal Studio

Antares Audio Technologies Auto-Tune Vocal Studio

17590 Kč

Příjemné pocity navazující Antares Audio Technologies Auto-Tune Vocal Studio populárního výrobce Antares Audio Technologies - tento produkt doručujeme extra levně za 17590 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
SKU: HN219425
Do obchodu

Popis

Antares Audio Technologies

Dnes jsme vybrali: Antares Audio Technologies Auto-Tune Vocal Studio se známou značkou Antares Audio Technologies - toto zboží zakoupíte výhodně za 17590. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Software

 Profesionální sada Auto-Tune Pro Vocal Studio v sobě obsahuje nejvyšší verzi nejpokročilejšího a nejoblíbenějšího softwaru pro úpravu výšky tónů na trhu.

Dále také balíček dvanácti profesionálních pluginů, který je nezbytností pro hudební produkci – zejména práci s vokály. Umožní vám nahrávat ohromující skladby v jakémkoliv hudebním stylu a poskytne například modeling mikrofonů, harmonizaci, zdvojení hlasu, ale například i extrémnější vokální efekty. Poskytne vám tak absolutní kontrolu nad vašimi stopami, zejména pokud jde o vokály.

Balíček obsahuje pluginy: Auto-Key, Articulator, Aspire, Choir, Duo, Harmony Engine, Mic Mod, Mutator, Punch, Sybil, Throat a Warm.

Software je možné dodatečně upgradovat i na jiné verze.

Všechny produkty od výrobce
Antares Audio Technologies Auto-Tune Vocal Studio

Antares Audio Technologies Auto-Tune Vocal Studio

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce