Antares Audio Technologies AVOX 4- Vocal Toolkit

Antares Audio Technologies AVOX 4- Vocal Toolkit

9890 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Antares Audio Technologies AVOX 4- Vocal Toolkit od firmy Antares Audio Technologies - toto zboží si můžete nechat poslat v husté akci za 9890 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
SKU: HN219426
Do obchodu

Popis

Antares Audio Technologies

Příjemné pocity navazující Antares Audio Technologies AVOX 4- Vocal Toolkit co odebíráme od výrobce Antares Audio Technologies - toto zboží zakoupíte v perfektní akci za 9890. Vybírejte to nejlepší u nás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Software

 Balíček jedenácti profesionálních pluginů od Antares Tech, který je nezbytností pro hudební produkci – zejména práci s vokály. Umožní vám nahrávat ohromující skladby v jakémkoliv hudebním stylu a poskytne například modeling mikrofonů, harmonizaci, zdvojení hlasu, ale například i extrémnější vokální efekty. Poskytne vám tak absolutní kontrolu nad vašimi stopami, zejména pokud jde o vokály.

Balíček obsahuje pluginy: Articulator, Aspire, Choir, Duo, Harmony Engine, Mic Mod, Mutator, Punch, Sybil, Throat a Warm.

Všechny produkty od výrobce
Antares Audio Technologies AVOX 4- Vocal Toolkit

Antares Audio Technologies AVOX 4- Vocal Toolkit

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce