Antares Audio Technologies Duo

Antares Audio Technologies Duo

1790 Kč

Vaše oblíbené zboží, Antares Audio Technologies Duo s osvědčenou značkou Antares Audio Technologies - tento produkt dodáváme za výhodnou cenu 1790 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
SKU: HN219428
Do obchodu

Popis

Antares Audio Technologies

Špičkové zboží, Antares Audio Technologies Duo co nám vyrábí Antares Audio Technologies - tento artikl je v tento okamžik za skvělou cenu 1790. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Udělejte si radost..

Software

 Plug-in, který vám umožní automatické generování realistického zdvojení hlasu, čímž poskytne vokálům extra hloubku. Je možné vytvořit jak kopii hlasu, která bude znít stejně jako originál, nebo hlas změnit na někoho úplně jiného. Můžete také přidat různé variace ve výšce tónů, časování a efektu vibrato depth. Každý hlas má nezávislou kontrolu nad hlasitostí a směřováním zvuku, což umožní vytvářet efektní stereo nahrávky.

Všechny produkty od výrobce
Antares Audio Technologies Duo

Antares Audio Technologies Duo

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce