Antares Audio Technologies Mutator

Antares Audio Technologies Mutator

1790 Kč

Jasný hit, Antares Audio Technologies Mutator od kvalitního výrobce Antares Audio Technologies - toto zboží si můžete objednat s výjimečnou slevou za 1790 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
SKU: HN219431
Do obchodu

Popis

Antares Audio Technologies

Udělejte si radost: Antares Audio Technologies Mutator od kvalitní značky Antares Audio Technologies - tento artikl se na vás těší v sezónní slevě za 1790. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Software

 Plug-in Mutator v sobě kombinuje nástroje na upravování hlasu, díky kterým budou vaše vokály znít jako z jiného světa. Poskytuje například pitch shifting, modelování hlasového ústrojí nebo speciální „mimozemskou“ modulaci.

Plug-in je rozdělen do tří sekcí. První je hlasový design, kde můžete využít pitch shifter a modelování hlasového ústrojí. Druhým je sekce mutate, která vám umožní hlasu propůjčit zvláštní efekty připomínající různá stvoření. Poslední je sekce alienize, kterou dokážete vytvořit „mimozemský“ efekt.

Všechny produkty od výrobce
Antares Audio Technologies Mutator

Antares Audio Technologies Mutator

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce