Antares Audio Technologies Warm

Antares Audio Technologies Warm

1790 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Antares Audio Technologies Warm od originálního výrobce Antares Audio Technologies - tento hit získáte po zlevnění za 1790 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
SKU: HN219438
Do obchodu

Popis

Antares Audio Technologies

Jakostní Antares Audio Technologies Warm co odebíráme od výrobce Antares Audio Technologies - tento artikl doporučujeme v akci za 1790. Počet kusů na zákazníka může být omezen. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Software

 Ať už se jedná o zpěv, kytaru, syntetizátor nebo prakticky jakoukoliv jinou stopu, plug-in Warm jí dokáže přidat na vřelosti tak, jak to doposud bylo možné pouze pomocí analogových lampových předzesilovačů té nejvyšší kvality.

K dispozici jsou dva typy elektronek. Typ Velvet se nejčastěji používá u vokálů, ale skvěle se hodí prakticky na jakýkoliv druh zvuku, ať už kytary, smyčce, dechy, syntetizátory nebo mnoho dalších. Poskytuje jemnější, příjemně plný zvuk, stejně jako klasické elektronkové předzesilovače. Typ Crunch naopak poskytne hutný zvuk a teplé zkreslení, stejně jako pořádně vybuzené lampové aparáty. Je možné ho využít na nakopnutí vokálů, kterým poskytne industriální nádech, nebo jako efekt pro kytary, baskytary a syntetizátory.

Jedinečná technologie Omni Tube umožňuje využít efekt v celé délce signálu, nejen na jeho část, jak tomu typicky u lampových předzesilovačů bývá.

Warm je velice výkonově efektivní, takže je možné ho najednou použít prakticky na neomezené množství stop.

Všechny produkty od výrobce
Antares Audio Technologies Warm

Antares Audio Technologies Warm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce