Apogee HypeMiC (použité)

Apogee HypeMiC (použité)

8990 Kč

Hit poslední doby, Apogee HypeMiC (použité) od známého výrobce Apogee - tento produkt koupíte ve výhodné akci za 8990 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: HN221886
Do obchodu

Popis

Apogee

Neodoláte: Apogee HypeMiC (použité) od známé značky Apogee - tento hit můžete sehnat s unikátní slevou za 8990. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

USB kondenzátorový mikrofon

 Nekompletní, neobsahuje Pop filter!

HypeMiC je profesionální USB mikrofon s analogovým kompresorem a sluchátkovým zesilovačem ve studiové zvukové kvalitě pro iPad™, iPhone®, iPod touch®, Windows 10 a Mac. HypeMiC nabízí velmi flexibilní přenosné řešení pro nahrávání kdekoliv na iPad, iPhone nebo počítači Mac a Windows 10. Nnení třeba žádná instalace ani konfigurace – HypeMiC je opravdové plug and play zařízení a navíc je tu legendární zvuková kvalita Apogee včetně analogového výstupu!

Vokály – Zpěv

Unikátní analogová komprese HypeMiC našlápne vokální nahrávku jako žádný jiný mikrofon. Tři nastavení komprese, které jsou k dispozici na HypeMiC vám nabídnou vyvážený jakoby již namíchaný zvuk bez nutnosti použít externí drahý outboard. Zachytit váš hlas nebylo nikdy snažší.

Akustické nástroje

HypeMiC přináší do nahrávání akustických nástrojů jemnost a vřelost. Výběr různé komprese vám umožní zachytit plný tón vašeho nástroje bez kompromisů. Navržen pro vysoký akustický tlak je schopen HypeMiC zachytit čistý detail i při nahrávání bicích nebo žesťových nástrojů.

Mluvené slovo/audio pro video

HypeMiC je ideální pro živé streamování, podcasty a vysílání. HypeMiC nabízí vyváženou dynamiku pro vyšší čistotu nahrávek určených pro vysílání. HypeMiC je plně kompatibilní s jakýmkoli Mac/PC a iOS aplikacemi, takže máte profesionální řešení vždy u sebe i na cestách.

Speciální nahrávání

HypeMiC vám nabízí nový zvuk pro vaší nahrávku. Můžete ho připojit analogově do vašeho mixážního pultu nebo jiného zařízení a nahrávat již komprimovaný signál.

Nastavení kompresoru

HypeMiC vám nabízí tři nastavení analogové komprese přístupná pomocí ovladače na předním panel. Vyzkoušejte všechna nastavení s různými zdroji a vyberte si podle vašeho vkusu. Nastavte vstupní úroveň před nastavením komprese a mějte na paměti, že komprese zdůrazní i šum a zvuky okolí při nahrávání.

Shape it (nejnižší) - Nejmenší poměr komprese ideální pro jemnou úpravu vokálu nebo snímaného nástroje

Squeeze it (střední) - Střední komprese ideální pro úpravu mluveného slova (komentářů, rozhovorů, podcastů)

Smash it (vysoká) - Vysoká komprese ideální intenzivní úpravu hlasu pro vysílací účely, nebo bicí nástroje.

Zpěv bez zpoždění

HypeMiC také nabízí stereo sluchátkový výstup s funkcí Blend umožňující poslech s nulovou latencí. Nastavení Blend přímo na těle mikrofonu HypeMiC vám umožní nastavit poměr přímého odposlechu mikrofonního vstupu a poslechu nahraného materálu z vašeho DAW softwaru a vytvořit si tak správný mix poslechu při nahrávání.

Poslech s vyšší úrovní

Ať už monitorujete při záznamu do své oblíbené aplikace nebo streamujete zvuk, stereofonní výstup na HypeMiC dramaticky zlepšuje kvalitu zvuku na výstupu. Díky vzorkovacím kmitočtům s vysokým rozlišením až do 96 kB a dostatečnému headroomu poskytuje HypeMiC neuvěřitelnou čistotu a dostatek hlasitosti pro vaše sluchátka nebo aktivní reproduktory.

Prémiové příslušenství

Výrobci mysleli dokonce na fakt, že hudebníci a producenti často cestují, proto k mikrofonu dostanete rozsáhlou sadu příslušenství, díky kterému budete moct zaznamenat vaše nápady kdykoli a kdekoli. HYPE Mic dostanete v odolném pouzdře pro bezpečný transport, ve němž dále naleznete stolní mikrofonní stojan, Pop filtr a sadu tří USB kabelů pro co nejoptimálnější konektivitu.

Všechny produkty od výrobce
Apogee HypeMiC (použité)

Apogee HypeMiC (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce