Arnolds & Sons AEP-5175 Terra

Arnolds & Sons AEP-5175 Terra

43990 Kč

Vynikající Arnolds & Sons AEP-5175 Terra od kvalitního výrobce Arnolds & Sons - tento artikl je v tento okamžik v bombastické akci za 43990 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212807
Do obchodu

Popis

Arnolds & Sons

Není proč váhat, Arnolds & Sons AEP-5175 Terra od populární značky Arnolds & Sons - toto zboží si můžete opatřit za úžasnou cenu 43990. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Euphonium

 Výrobky firmy Arnolds&Sons jsou charakteristické solidním řemeslným zpracováním, kvalitními použitými materiály a dobrou intonací a ozvukem. Představují tak ideální volbu pro začínající i pokročilé hráče na dechové nástroje.

Mosazné tělo tohoto Bb Eufonia je opatřeno povrchovou úpravou v podobě čirého laku. Disponuje mosazným ozvučníkem, čtyřmi pístovými ventily (3+1) a zlatomosaznou ústnicí. Balení obsahuje nátrubek a pouzdro.

Všechny produkty od výrobce
Arnolds & Sons AEP-5175 Terra

Arnolds & Sons AEP-5175 Terra

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce