Arnolds & Sons AHR-301 Baby (použité)

Arnolds & Sons AHR-301 Baby (použité)

12990 Kč

Prvotřídní Arnolds & Sons AHR-301 Baby (použité) od top výrobce Arnolds & Sons - tento artikl nakupujte při právě probíhající akci za 12990 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220250
Do obchodu

Popis

Arnolds & Sons

Příjemné pocity navazující Arnolds & Sons AHR-301 Baby (použité) od Arnolds & Sons - tento artikl čeká na vás s extra slevou za 12990. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Lesní roh

 Vystavený kus z prodejny, nepatrně promáčknuté u loga, viz foto.

Výrobky firmy Arnolds&Sons jsou charakteristické solidním řemeslným zpracováním, kvalitními použitými materiály a dobrou intonací a ozvukem. Představují tak ideální volbu pro začínající i pokročilé hráče na dechové nástroje.

Tento lesní roh s laděním v F je svými menšími rozměry uzpůsoben pro drobnější ruce a je tak ideální volbou pro mladé studenty. Jeho kompaktní mosazné tělo je opatřeno povrchovou úpravou v podobě zlatomosazného laku a disponuje třemi rotačními ventily a ladícími cuky z alpaky. Balení dále obsahuje nátrubek a pouzdro.

Všechny produkty od výrobce
Arnolds & Sons AHR-301 Baby (použité)

Arnolds & Sons AHR-301 Baby (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce