Arnolds & Sons AHR-563A

Arnolds & Sons AHR-563A

57450 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Arnolds & Sons AHR-563A s jakostní značkou Arnolds & Sons - toto zboží si můžete opatřit za úžasnou cenu 57450 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN175939
Do obchodu

Popis

Arnolds & Sons

Exkluzivní Arnolds & Sons AHR-563A od značky Arnolds & Sons - tento produkt máte na dosah ruky v bombastické akci za 57450. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. No a to se jednoduše vyplatí..

Lesní roh

 Výrobky firmy Arnolds&Sons jsou charakteristické solidním řemeslným zpracováním, kvalitními použitými materiály a dobrou intonací a ozvukem. Představují tak ideální volbu pro začínající i pokročilé hráče na dechové nástroje.

Tento lesní roh s alternativním laděním v F a B je charakteristický kvalitními komponenty, dobrými zvukovými a hráčskými vlastnostmi a představuje tak ideální volbu pro hornisty s opravdovým zájmem o nástroj. Jeho mosazné tělo je opatřeno povrchovou úpravou v podobě mosazného laku a disponuje třemi rotačními ventily, jedním přídavným ventilem pro změnu ladění, postříbřenou niklovou ústnicí a ladícími cuky. Šroubovatelný korpus. Balení dále obsahuje nátrubek a pouzdro.

Všechny produkty od výrobce
Arnolds & Sons AHR-563A

Arnolds & Sons AHR-563A

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce