Arturia DrumBrute Impact

Arturia DrumBrute Impact

7470 Kč

Tohle si zamilujete: Arturia DrumBrute Impact od populárního výrobce Arturia - tento hit pořídíte s výjimečnou slevou za 7470 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: HN195196
Do obchodu

Popis

Arturia

Hit poslední doby, Arturia DrumBrute Impact kvalitní značky Arturia - tento produkt obchodujeme za perfektní cenu 7470. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Neplaťte jinde víc než musíte..

Analogový groovebox

 Arturia DrumBrute Impact je analogová fabrika na výrobu beatů, která potěší nejen vytříbeným zvukem a praktickými funkcemi orientovanými na živé hraní, ale také kompaktními rozměry.

Pro tvorbu beatů můžete využít 10 analogových bicích – kopák, 2x snare, vysoký a nízký tom, cowbell (!), činel otevřenou a zavřenou hi-hatu a FM zvuk. Každému bubnu lze nastavit vlastní akcent, rychle mu změnit barvu (kromě cowbellu) nebo přidat swing.

A co by to bylo za groovebox bez sekvencéru. V tomto případě máte k dispozici až 64 kroků, kterých můžete za sebou pospojovat až 64 a vytvořit tak naprosto komplexní skladbu. Kromě toho lze každému bubnu nastavit jiné metrum (polyrytmy), aplikovat náhodné přehrávání, využít looper pro beat repeat nebo rychle vytvářet přechody.

Na výstupu se nachází integrovaný overdrive, takže celý beat můžete pořádně přiostřit a harmonicky obohatit. Kromě hlavního výstupu celého mixu můžete ven poslat samostatně kopák, snare, hi-haty a FM zvuk.

Synchronizace probíhá pomocí MIDI nebo interního a externího clocku (1PPS, 2PPQ, DIN24, DIN48) a samozřejmostí je také metronom s klikem, který si můžete poslat so sluchátek.

Všechny produkty od výrobce
Arturia DrumBrute Impact

Arturia DrumBrute Impact

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce