Arturia FX Collection

Arturia FX Collection

7790 Kč

Nabídka pro vás: Arturia FX Collection od top výrobce Arturia - tento hit naleznete za skvělou cenu 7790 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220989
Do obchodu

Popis

Arturia

Trhem osvědčený produkt, Arturia FX Collection s pečetí kvality Arturia - tento hit seženete v časové omezené slevě za 7790. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Software

 Arturia využila svojí dvacetileté zkušenosti s analogovými syntezátory, aby vám přinesla výhodnou sadu patnácti velmi populárních VST pluginů pro nahrávání a mix. Sada obsahuje vysoce výkonné kompresory, Delay efekty, reverby, mikrofonní preampy a filtry. Všechny Plug-iny disponují přehlednými displeji a intuitivním ovládacím panelem s knoby, fadery a přepínači. Samozřejmostí je potom využívání továrních presetů, nebo ukládání vlastních, které vytvoříte na základě vašich potřeb a preferencí.

Všechny produkty od výrobce
Arturia FX Collection

Arturia FX Collection

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce