Arturia KeyStep Pro

Arturia KeyStep Pro

10670 Kč

Neodoláte: Arturia KeyStep Pro co bereme od značky Arturia - tento hit můžete sehnat v časové omezené slevě za 10670 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: HN212629
Do obchodu

Popis

Arturia

Neodoláte: Arturia KeyStep Pro od kvalitní značky Arturia - tento produkt máte na dosah ruky ve výhodné akci za 10670. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

USB/MIDI keyboard, sekvencer

 Arturia představuje rozšířený kompaktní MIDI kontrolér Keystep Pro, který díky své rozsáhlé konektivitě a rozšířeným funkcím aspiruje na to, že se stane ovládacím centrem veškerého vašeho analogového i softwarového vybavení. Navíc má zabudovaný šestnáctikrokový sekvencer, čtyři nezávislé polyfonické sekvence, arpegiattor a klávesy, na které je radost hrát.

Keystep má 37 dynamicky citlivých Slim kláves s aftertouchem, jejichž velikost byla pečlivě vysoustružena tak, abyste při své hře nemuseli nic obětovat, ale nástroj si zachoval kompaktní rozměry. Každá klávesa navíc obsahuje LED diodu pro lepší orientaci.

Nejeden hráč jistě ocení i zabudovaný sekvencer a arpegiattor. V režimu sekvenceru máte k dispozici až 64 kroků s polyfonií, na každý krok tak můžete použít celkem 16 tónů. Sekvence můžete měnit v reálném čase a pokud chcete hrát a sekvencovat zároveň, máte k dispozici dva samostatné MIDI kanály. Arpegiattor nabízí 7 různých módů rozkládání a rytmů, takže můžete rychle vytvořit vše od jednoduchých melodií až po totálně zmatené struktury. Barevně odlišená sekce pro ovládání čtyř stop vám výrazně ulehčí práci s jednotlivými stopami. Každá sekce disponuje dvouciferným displejem a ovládacím panelem pro co nejoptimálnější nastavení.

Co činí Keystep Pro jedinečným kontrolérem je jeho rozšířená konektivita. Kromě standardního USB najdete i vstup a výstup pro MIDI, jacky pro synchronizaci hodin, DIN sync jacky, CV/Gate výstupy a samostatný CV výstup, kterému lze přiřadit ovladač Mod, dynamiku klaviatury nebo aftertouch. V praxi to znamená, že pomocí Keystepu můžete ovládat nejen software, ale i celou sbírku analogových syntezátorů a modulů, synchronizovat MIDI zařízení etc. USB port při připojení k počítači kontrolér nabíjí, pokud ho chcete používat samostatně, můžete připojit adaptér.

Keystep Pro od firmy Arturia je jedinečným kontrolérem, který propojí vaše nejmodernější digitální přístroje s analogovým vybavením. Kontrolujte vše, co vás napadne a nenechte se při kreativním procesu ničím svazovat!

Všechny produkty od výrobce
Arturia KeyStep Pro

Arturia KeyStep Pro

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce